Yeni Infınıtı Q60 a İf Design Tasarım Ödülü

Yeni Infınıtı Q60'a "İf Design" Tasarım Ödülü


Yeni INFINITI Q60'a "iF Design" Tasarım Ödülü


Heyecan verici performans ve dinamik özelliklerini muhteşem tasarımla birleştiren Sport Coupé INFINITI Q60, prestijli "iF Design" Tasarım Ödülü'nü kazandı.

Yeni INFINITI Q60!


Bu ödül, 2016'da Q80 Inspiration'dan sonra INFINITI'nin aldığı ikinci "iF Design" Tasarım Ödülü.

Geçen yıl "Profesyonel Konsept"e sahip ürün tasarımıyla Q80 Inspiration fastback sedan konseptiyle "iF Design" Tasarım Ödülü'ne hak kazanan INFINITI, bu yıl aynı ödüle Yeni INFINITI Q60 modeliyle layık görüldü.

iF Design Ödülü, dünyanın dört bir yanında gelen ve birçok farklı sektörü temsil eden 58 bağımsız tasarım uzmanından oluşan jürisiyle, en önemli sektörler arası ürün tasarım ödüllerinden birisi. Başvurular; inovasyon, işlevsellik, ergonomi, estetik ve üretim süreci ile ürün özelliklerinin sürdürülebilirliği kriterlerine göre değerlendiriliyor.

iF Tasarım Ödülleri'nin "Otomobil" kategorisinde ödüle hak kazanan Yeni INFINITI Q60 'ın güçlü ve cesur tasarımı, rakiplerinden kolayca ayrılmasını sağlıyor.

Yepyeni 3.0 litrelik V6 twin-turbo motora sahip Q60; D segmenti sport coupé bir aracın sunduğu heyecan verici performansın da altını çiziyor. İkinci nesil direkt adaptif direksiyon sistemi ve yepyeni dijital süspansiyon gibi dinamik iyileştirmeler; performans için tasarlanan ve üretilen bu sport coupé modelin öne çıkan özellikleri.

Yeni INFINITI Q60


iF Tasarım Ödülleri, her sene Almanya'nın en eski tasarım kuruluşlarından birisi olan iF International Forum Design GmbH tarafından Hannover'da düzenleniyor. 2017 ödülleri için jüride yer alan bağımsız uzmanlar, dünyanın dört bir yanındaki 59 ülkeden 5.500'ün üzerinde yapılan başvuruyu değerlendiriyor.

Sport Coupé INFINITI Q60 GaleriYeni INFINITI Q60


ifworlddesignguide

http://www.teknotalk.com/yeni-infiniti-q60-if-design-55330/