Tudor dan O Futbolcuları Yakın Markaja Aldı!

Tudor'dan O Futbolcuları Yakın Markaja Aldı!


Galatasaray'ın Hırvat teknik direktörü Igor Tudor, sakatlıkları nedeniyle Trabzonspor mücadelesinde forma giyemeyen Chedjou, Hakan Balta ve Eren Derdiyok'un Adanaspor maçına yetiştirilmesini istedi.

Chedjou ve Hakan Balta'nın durumlarının iyiye gittiği, Eren Derdiyok'un da Adanaspor karşılaşmasında forma giyme ihtimalinin yüksek olduğu ifade edildi. Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Serdar Aziz ve maç eksiği bulunan Koray Günter, maçta kadroda yer almayacak. Sakatlığı geçen de Jong'un ise özel program dahilinde çalışarak karşılaşmaya kadar fiziksel açıdan iyi duruma geleceği belirtildi.

Sarı-kırmızılılarda milli takıma giden oyuncuların çokluğu nedeniyle Tudor, taktik antrenmanlarda kadro sıkıntısı yaşayacak. Sarı kırmızılılarda milli takımlara seçilen Selçuk İnan, Ahmet Çalık, Sneijder, Muslera ve Portekiz 21 yaş altı milli takımında bulunan Bruma kampların ardından takıma katılacak.

Uruguay Milli Takımı'na davet edilen Muslera'nın uzun bir yolculuğun ardından İstanbul'da olacağı ancak Adanaspor maçının Pazartesi günü oynanacak olmasından dolayı tecrübeli eldivenin kalesini koruyabileceği vurgulandı.