Survivor 2017 de olmaz denilen oldu

Survivor 2017'de olmaz denilen oldu


Survivor 2017 ünlüler takımında olmaz denilen oldu. Sabriye ve Adem kavga etti. Özellikle Adem'in Sabriye için söylediği sözler, ikili arasındaki yakın ittifakı resmen bitirdi.


Survivor 2017'nin fragmanını izleyen Survivor hayranları bir anda neye uğradıklarını şaşırdı. Fragmanda Sabriye ve Adem'in kavga ettiklerini gören izleyiciler asıl şaşkınlığı Adem'in Sabriye için sarf ettiği sözleri duyunca yaşadı.


Adem, Sabriye'ye "Yazıklar olsun sana! Sana geldiğim günden beri bakıyorum. Senin için herkesi karşıma aldı. Nankör!" dedi. Sabriye'de tartışma sonrası yaptığı değerlendirmede; "Kimseye muhtaç değilim. Yalnız takılmayı düşünüyorum!" diyerek Adem'le resmen ipleri kopardı.


(function () { var tagonAsync = document.createElement("script"); tagonAsync.type = "text/javascript"; tagonAsync.async = true; tagonAsync.id = "TR-21338"; tagonAsync.src = ((document.location.protocol === "https:") ? "https:" : "http:") + "//js.tagon.co/tagon.js"; document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(tagonAsync); })(); ((tagonads = window.tagonads || []).push({ AccountId : "585b9ddae16e8", AdunitId : "585add175e989", InventoryId : "585add175b3d6", Format : "INREAD", Container : "[itemprop=articleBody]" } ));

Kaynak: Haberler.com