Fenerbahçe, Shakhtar dan Ruslan Malinovsky ile Prensipte Anlaştı

Fenerbahçe, Shakhtar'dan Ruslan Malinovsky ile Prensipte Anlaştı


Trabzonspor ile yollarını ayıran Mehmet Ekici'yle prensipte anlaşan Fenerbahçe, ikinci 10 numarasını da buldu. Sarı-lacivertliler, sözleşmesinin son yılında Shakhtar Donetsk'in, Belçika ekibi Genk'e kiraladığı Ruslan Malinovsky ile prensipte el sıkıştı.


KOCAMAN DA İZLEDİ


Ukraynalı oyuncu ile anlaşan sarı-lacivertliler, bu transferi bitirmesinin ardından orta sahadaki kreatif oyuncu eksikliğini gidermiş olacak. Gelecek sezon takımın başına geçmesine kesin gözüyle bakılan Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın da kulübüyle kontratı sezon sonunda tamamlanacak olan 24 yaşındaki oyuncuyu izlediği belirtildi.


Deneyimli çalıştırıcının, Malinovsky ile ilgili sarı-lacivertli yönetime olumlu rapor verdiği ve Asbaşkan Ali Yıldırım'ın da bunun üzerine görüştüğü Ukraynalı orta sahayı ikna ettiği kaydedildi.


if (getCookie('admatic') == null){document.write(''); var s = document.createElement('script'); s.async = true; s.src = '//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js'; document.head.appendChild(s); setCookie('admatic', 'tamam', 1);}

(Sözcü)