Aydın Incirliova da Toplu Açılış Töreni

Aydın Incirliova'da Toplu Açılış Töreni


Incirliova'da toplu açılış töreni

AYDIN'ın İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, üç yıllık görev süresi boyunca yaptığı 8 tesis ve 15 parkı toplu törenle açtı. Öncesindeki konserde ise Yıldırım Yıdızdoğan ve Hasan Yılmaz, alanı dolduran 5 bin kişiyi neşeli saatler yaşattı.

İncirliova Belediye Başkanı MHP'li Gürşat Kale, göreve geldiği günden bugüne kadar hayata geçirdiği projelerin açılışını halk konseriyle toplu olarak yaptı. Cumhuriyet Meydanı'nda dün (cuma) akşam düzenlenen programda yerel şarkıcıların yanı sıra Yıldırım Yıldızdoğan ve Hasan Yılmaz söyledikleri türkülerle alanı dolduranlara keyifli saatler yaşattı. Yıldırım Yıldızdoğan, İncirliova'ya özel yazdığı türküyü ilk kez söyleyerek halktan yoğun alkış aldı.

"HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Toplu açılış öncesi bir konuşma yapan Başkan Kale, "Aydın, yeryüzünde en güzel yaşanabilir bir yerdir. Biz Aydın'ın en güzel ilçesi olan İncirliova'yı da yaptığımız hizmetlerle en güzel yaşanılabilir ilçe yapmaya geldik. Bunu da üç yıllık görev süremizce gösterdik. Bundan sonraki kalan süreçte de göstermeye ve hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi. Tamamlanan projeleri sinevizyon gösterimi ile alanı dolduranlara anlattı.

HAVAİ FİŞEKLİ AÇILIŞ

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Gürşat Kale, meclis üyeleri, muhtarlar ve ilçe yönetimi ile birlikte hamam, güneş enerji panelleri, engelli yaşam alanı ve kent ormanı gibi 8 tesis ile mahallerde yapımı tamamlanan 15 çocuk oyun parkının açılışını yaptı. Açılış anında havai fişek gösterisi renkli görüntülere sahne oldu.