Uludağ’da Mira ve Yaman dilleri yorgunluktan mı keyiften mi dışarı düştü?

Erdogan Gürses 2014-02-09 0

 MEDCEZİR DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI SERENAY SARIKAYA  ÇAĞTAY ULUSOY AŞKLARI İLEDE GÜNDEMDELER İLK BAŞLARDA AŞKLARINI GİZLEYEN İKİLİ SON ZAMANLARDA BOY BOY POZ VERİYORLAR  MEDCEZİR DİZİSİ’DE REYTİN REKORLARI KIRIYOR  STAR TV ‘DE YAYINLANAN DİZİ HER CUMA TAHTINI KİMSEYE BIRAKMIYOR  ULUDAĞDA ÇEKİLMİŞ AĞIZLARI AÇIK FOTOĞRAFLARI TIK REKORU KIRACAĞA BENZİYOR  BU SEVİMLİ  AŞIKLAR HAYRANLARI TARAFINDANDA BİRBİRLERİNE ÇOK YAKIŞTIRILIYOR  VE TUZLADA BİR VİLLADA BERABER KALDIĞI SÖYLENEN SÖZLER ARASINDA  

BU SEVİMLİ AŞIKLARIN RESMİ UZUN SÜRE KONUŞULACAĞA BENZİYOR

 

medcezir

 

Biraz önce Galatasaray – Eskişehir maçını televizyonda izledim, malumunuz Galatasaray maçı 3-0 aldı. Çok güzel bir maç oldu, çok da keyif aldım. Twitter’ a bir göz attım. Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın Uludağ’da çekilmiş fotoğraflarını görünce gülmekten kendimi alamadım. Şaklaban bunlar ya, dedim, kendi kendime. Aynen yaramaz çocuklar gibiler, siz ne dersiniz?

Bf9g0XqIcAAEmvh

Şu fotoğrafa bakıp da gülmeyecek, “Ne tatlılar ya…” demeyecek kimse tanımıyorum. Kahveler içilmiş, güzel bir sohbet anı. Medcezir dizi çekimlerinden bir sahne olduğunu tahmin etmiyorum. Set arası bir dinlenme anı olsa gerek.

 

Günün yorgunluğunu atmak, baş başa bir kahve içme keyfi bu. Ağızlar açılmış, diller dışarda. Bu da onların keyifli anı. Hele bir de kahve fallarını baktırsalardı, geleceklerini de öğrenirlerdi. Bilmem Uludağ’da falcı kadın var mı?

 

Çağatay ve Serenay, Medcezir dizisinde çok iyi bir ikili oluşturdular. Her ikisi de çok tatlı. Zaten yakaladıkları bu ahenk onların çok sevilmelerine neden oldu. Çağatay’ı ” Adını Feriha Koydum” dizisinden herkes biliyor ve tanıyor. Serenay’ı “Lale Devri” dizisinden tanısak da, Medcezir’deki kadar sükse yapmamıştı. Çok cana yakın, sempatik ve de dizide çok içten oynuyor. Çağatay’ın sempatikliği de bambaşka. Dizi aşkını Mira ile Yaman olarak yaşıyorlar, Gerçek hayatta sevgililermiş. Bunu zaten hiç kimseden saklama gereğini duymuyorlarmış.

 

Bu fotoğrafın internette tıklanma rekoru kıracağını tahmin ediyorum. Şu günlerde Medcezir’in Sosyal medyada Facebook’taki hayran sayısı 2 milyonu geçmiş. Bu bir rekormuş.

Leave A Response »


+ 8 = 15