Salih Kaan Çağlayan Kimdir? Zafer Çağlayan’ın oğlu

Erdogan Gürses 2013-12-17 0

Salih Kaan Çağlayan Kimdir? Zafer Çağlayan’ın oğlu

 

İstanbul’da bu sabah başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu büyüyor. Gözaltına alınan isimler arasında Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlu Salih Kaan Çağlayan’ın da bulunduğu iddia ediliyor.

Haber: Salih Kaan Çağlayan Kimdir? Zafer Çağlayan'ın oğlu

İstanbul’da bu sabah başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu büyüyor. Gözaltına alınan isimler arasında Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan‘ın oğlu Salih Kaan Çağlayan‘ın da bulunduğu iddia ediliyor. Zafer Çağlayan‘ın yakın çevresi konu ile ilgili olarak “Bizim de haberimiz yoktu TV’den öğrendik” yorumunda bulundular. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, sabaha karşı bazı adreslere baskın yapmış, gözaltına alınanlar İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi’ne getirilmişti.

Bakan Çağlayan toplantısını iptal etti
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile katılacağı; Gölbaşı Eğitim ve Sosyal Tesisi’nin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na devredilmesine ilişkin protokolün imza törenini iptal etti. Bu sabah saat 09.45’te Ekonomi Bakanlığı’nda yapılması planlanan törene TBMM Başkanı Cemil Çiçek de katılacaktı.

Leave A Response »


4 + 9 =