League of Legends’ta haftanın bedava şampiyonları belli oldu

Zafer Yılmaz 2013-07-09 0

League of Legends Varus WallpaperLeague of Legends’ta 3. Sezon 23. Hafta’nın bedava şampiyonlarını merak ediyor musunuz? Bu hafta boyunca League of Legends’taki normal oyunlar bünyesinde yapacağınız karşılaşmalarda kullanabileceğiniz ücretsiz şampiyonlar açıklandı. Önümüzdeki hafta boyunca yine enfes şampiyonlar ile dolu bir hafta göreceğiz. League of Legends’ta giriş yaptığınız normal oyunlarda, Leona’nın rakibi kıskıvrak yakalamalarına tanık olabilir, Varus’un oyunu taşımalarını izleyebilir, Nunu’nun gerek ormanda gerekse destek rolünde yaptıklarıyla kendinizden geçebilirsiniz. Ayrıca rakiplerini yemlemeleriyle ünlü Wukong da bu hafta bizlerle olacak! Bunlar ve daha fazlası bu hafta League of Legends’ta yaşanacak! Bakalım haftanın bedava şampiyonları arasında başka hangi şampiyonlar varmış?  

League of Legends’ta 3. Sezon 23. Hafta’nın bedava şampiyonlarını merak ediyor musunuz? Bu hafta boyunca League of Legends’taki normal oyunlar bünyesinde yapacağınız karşılaşmalarda kullanabileceğiniz ücretsiz şampiyonlar açıklandı.

Önümüzdeki hafta boyunca yine enfes şampiyonlar ile dolu bir hafta göreceğiz. League of Legends’ta giriş yaptığınız normal oyunlarda, Leona’nın rakibi kıskıvrak yakalamalarına tanık olabilir, Varus’un oyunu taşımalarını izleyebilir, Nunu’nun gerek ormanda gerekse destek rolünde yaptıklarıyla kendinizden geçebilirsiniz. Ayrıca rakiplerini yemlemeleriyle ünlü Wukong da bu hafta bizlerle olacak!

Bunlar ve daha fazlası bu hafta League of Legends’ta yaşanacak! Bakalım haftanın bedava şampiyonları arasında başka hangi şampiyonlar varmış?

nunu League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli olduleona League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli olduriven League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli olduvarus League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli olduwukong League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli oldukatarina League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli oldukogmaw League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli oldukennen League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli oldutrundle League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli oldu

teemo League of Legendsta haftanın bedava şampiyonları belli oldu

 

Leave A Response »


3 + 3 =