KÜRE TV CANLI İZLE KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜM FRAGMANI FULL HD İZLE (19. BÖLÜM)

Erdogan Gürses 2014-01-12 0

Küçük Gelin 19. bölüm fragmanı izle – (küçük gelin 12 Ocak YB) – Küçük Gelin 19. bölüm fragmanı izle çıktı. Samanyolu Tv’nin rating rekortmeni dizisi Küçük Gelin 19. bölüm fragmanı izle ve Fragman özeti Küçük Gelin hayranların için sitemize eklendi. Küçük Gelin 19. bölüm framganı izle ve fragman özeti burda. Küçük Gelin 19. bölüm fragmanı yine büyük bir drama sahne oluyor..

Samanyolu Tv ekranlarında Pazar akşamları ekranlara gelen Küçük Gelin dizisinin heyecanla beklenen 19. bölüm framganı Samanyolu ekranlarında yayınlandı. Küçük Gelin dizisinin 19. bölüm framganı yine büyük bir drama sahne oluyor. Türkiye’nin kanayan yaralarından birisi olan Küçük Gelin gerçeğini anlatan Küçük Gelin dizisinin yeni bölümü 12 Haziran Pazar akşamı Saman yolu ekrenlarında olacak.

KÜÇÜK GELİN 18. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zehra, Melek’ten annesini bulması için yardım ister. Melek ise Zehra’nın, Raşit’in kızı olmadığını ispatlamak için bu kez dikkatli davranır. Azad, bir avukat tutarak Zehra’nın babalık davası açması için yardım eder.

Raşit ve Berfin ise, Zehra’nın mahkemeye gitmesine engel olamazken, mahkemeden de Zehra’nın lehine karar çıkar. Diğer yandan Melek ve İbrahim Hoca okuma salonunu açmak için çaba harcarken, Devran, Melek’e yardım etme çabasındadır. Cemal’in dönüşü ise konağa bomba gibi düşer. Zümrüt, Dicle ve Nujin hasret giderirken, Behiye ve Kadim tutuşur. Suna, Ali’nin geldiğini öğrenir. Hana giden Ali, Cemşit’e silah çekerken, Suna da Cemşit’i vurmasına engel olmaya çalışır.

                                              KÜÇÜK GELİN 19. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ

 

 

                                                      KÜÇÜK GELİN 18. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ

 

Leave A Response »


+ 4 = 8