Küçük Gelin son bölüm full izle

Cafer Dumanlı 2013-11-17 0

Samanyolu’nun yeni ve popüler dizisi ilgi çekmeye devam ediyor. 10 Kasım Pazar akşamı seyircileri ekran başına toplan Küçük Gelin dizisinin son bölümünde Melek, Zehra’nın nehre atılmasıyla deliye döner. Ferman, Azad’la birlikte küçük gelin Zehra’yı bulmak umuduyla ardı ardına suya atlarken boğulma tehlikesi geçirir. Melek, şikayetçi olunca Raşit ve Devran tutuklanır. Hastaneye kaldırılan Nujin Ana ise, Azad’la Ferman’ı göremeyince huzursuzlanır. Küçük 10. bölümde konaktaki herkes, Nujin Ana’ya kara haberi söylememek için ağız birliği ederken, Ali’nin susmaya pek niyeti yoktur.

 

Küçük Gelin son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. “Küçük Gelin İzle” bağlantısına tıklayarak dizinin son bölümü internetten kesintisiz ve HD olarak izleyebilirsiniz.

 

Küçük Gelin İzle (10. Bölüm Full Dizi İzle, Samanyolu TV)

 

Küçük Gelin 10. bölüm Fragmanı:

KÜÇÜK GELİN DİZİSİNİN KÜÇÜK GELİN'İ İYİ PARA KAZANIYOR

 

‘Küçük Gelin’ Dizisi Ratingleri Altüst Etti

 

Samanyolu Televizyonu’nun bu sezon ekrana koyduğu Küçük Gelin dizisi büyük bir sürprizi imza attı. Dizi hafta sonunun tartışmasız ismi Acun Ilıcalı’yı bile ratingde sollayarak zirveye oturdu.

 

STV İLK KEZ RATİNGLERDE BİRİNCİLİK YAŞADI

14 yaşındaki bir kızın zengin bir aileye berdel karşılığı verilmesini anlatan Küçük Gelin dizisi, cemaatin kanalı Samanyolu Televizyonunu tarihinde ilk kez ratinglerde birincilik sırasına taşıdı.

 

TOTAL DE GECENİN BİRİNCİSİ OLDU

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümü total de gecenin birincisi oldu.

 

‘YETENEK SİZSİNİZ’ KOLTUĞUNU ‘KÜÇÜK GELİN’E TESLİM ETTİ

Haftasonu ‘Yetenek Sizsiniz’ programıyla rakip tanımaz olan Acun Ilıcalı, bu hafta sonu Küçük Gelin’in önünde havlu attı ve totoldaki koltuğunu bu diziye teslim etti.

 

ZİRVEYE OTURDU

Küçük Gelin, 10.35 rating ve 24.22 share ile zirveye oturdu. Dizinin tekrarı da 5. sırada yer aldı. Dizi eğitimli kesimin grubu olan AB grubunda da ilk 4 arasına girmeyi başardı.

Leave A Response »


3 + 3 =