KÜÇÜK GELİN SON BÖLÜM FULL HD KESİNTİSİZ İZLE KÜRE TV CANLI İZLE

Erdogan Gürses 2014-01-12 0

Merakla beklenen Küçük Gelin yeni bölüm bu akşam STV’de. Küçük gelin 19. bölüm fragmanı, yen bölümün özeti ve STV dizi izleme linkleri haberimizdedir.

Haber: Küçük Gelin Son Bölüm İzle, Küçük Gelin 19. Bölümde Dna Testinin Sonucu Ne Olacak?

Küçük Gelin dizisinde bu hafta Zehra DNA testi yaptıracak. Peki DNA testinin sonucu ne olacak? Küçük Gelin dizisinin yeni bölümüyle ilgili detaylara aşağıdaki fragman ve özetten ulaşabilirsiniz. Küçük Gelin 19. bölümü dizinin yayın saatinde canlı izlemek için “Küçük Gelin Canlı İzle“; diziyi yayından sonra seyretmek içinse “Küçük Gelin Full İzle” linkine tıklayabilirsiniz.

Küçük Gelin 19. Bölüm Özeti:

Azad ve Melek, mahkemenin Zehra’nın lehine verdiği kararla DNA testi yaptırmak üzere İstanbul’a gitmeye karar verir. Kararın çıkması konaktakileri harekete geçirir. Nujin Ana öğrenmeden bu olayı kapatmayı planlayan Kadim, Raşit’i bağ evinde saklamaya karar verir. Melek ve Zehra ise İstanbul’a Raşit’siz gitmek zorunda kalırken, Azad Ferman’ın itirafıyla Raşit’i bulur ve DNA testi yaptırmak üzere İstanbul’a götürür. Diğer yandan Elif evden kaçar. Gelişen olaylarla Berfin’in Elif’i dövdüğünü ortaya çıkar.

Sami’nin tüm çabalarına rağmen Küçük Gelin yeni bölümde test sonucu açıklanır ve Raşit’in Zehra’nın öz babası olmadığı ortaya çıkar. Artık berdel bozulmuştur. Zehra için yeni bir hayat başlayacak mıdır?,

                                                         KÜÇÜK GELİN 19. BÖLÜM Ü İZLEMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZ

 

Leave A Response »


6 + = 15