küçük ağa full hd dizi izle kanal d izle

Erdogan Gürses 2014-01-30 0

Kanal D’nin yeni dizisi Küçük Ağa dün akşam ilk bölümüyle izleyiciler ile buluştu. Küçük Ağa ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Dizinin küçük ağasını Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde evin en küçüğü olan Osman karakteriyle tanıdığımız Emir Berke Zincidi canlandırıyor. Kanal D ekranlarında dün akşam ilk bölümü yayınlanan yeni dizisi Küçük Ağa reyting birincisi oldu. Adı Küçük Ağa ancak reytingi büyük oldu ve dünün birincisi oldu.

128278kucuk-aga1


Kanal D ekranlarında dün akşam başlayan yeni dizisi Küçük Ağa tüm programların önüne geçti. Küçük Ağa dün akşam ilk bölümüyle karşımıza çıktı. Türk halkı Küçük Ağa’yı çok beğendi. Kanal D’nin Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde evin en küçüğü olan Osman karakteriyle tanıdığımız minik Emir o zamanlarda herkes tarafından çok beğeniliyor ve çok izleniyordu. Minik Emir yeni dizisiyle yeniden karşımıza çıktı.
Kanal D’de yayınlanan Küçük Ağa’nın kadrosunda Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi var. Küçük Ağa reytinglerde ilk bölümüyle birinci olmayı başardı.
Dizinin ilk bölümü hem Tüm Kişiler’de hem de AB Grubu’nda birinci olmayı başardı. Dizi, Tüm Kişiler’de yüzde 8.76 reyting alırken her 100 kişiden 20’si tarafından izlendi. AB Grubu’nda ise yüzde 8.21 yüzde reyting alan ‘Küçük Ağa’ her 100 kişiden 23’ü tarafından izlenerek büyük başarı yakaladı.

KÜÇÜK AĞA 1. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

22826984

KÜÇÜK AĞA 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


 

Leave A Response »


1 + = 3