iPhone 5C’nin ilk özelliği belli oldu

Kadir Koçero 2013-09-08 0

Apple’ın 10 Eylül’de tanıtması beklenen uygun fiyatlı iPhone 5C modeli çift çekirdekli işlemci ve 4 inç ekranla gelecek.

Apple’ın mevcut iPhone’lara göre daha ucuz bir fiyattan pazara sunacağı iPhone 5C cephesinden kesin veriler gelmeye başladı.

Bloglara düştü

Elde edilen bilgiler genel hatlarıyla telefonun tasarım detaylarını gözler önüne sererken, Hollanda kaynaklı SIM Only Radar adlı teknoloji sitesi telefonun sahip olacağı teknik detayları sıraladı.

ESKiSiNi GETiR YENiSiNi GÖTÜR

Öte yandan Apple’ın yine 10 Eylül’de tanıtması beklenen iPhone 5S için de takas kampanyası başlatacağı bildirildi.

MacRumors’da yer alan bilgiye göre, kullanıcılar eski iPhone’larını getirerek yeni çıkacak olan ve adının iPhone 5S olması tahmin edilen modele sahip olabilecekler.

Sitede, müşterilerin getirdiği eski iPhone’lara Apple mağaza çalışanları tarafından değer biçileceği ve bunun karşılığında da yeni iPhone alışverişinde kullanılmak amacıyla bir hediye çeki verileceği belirtiliyor.

Söz konusu kampanya kapsamında, iPhone 4 ve 4Smodelleri için 100 ile 250 dolar karşılığında hediye çeki verileceği, ancak bu çekin yalnızca yeni iPhone alışverişinde kullanılabileceği ifade ediliyor.

Leave A Response »


9 + 7 =