3 ADAM SON BÖLÜM İZLE (acunn)

Kadir Koçero 2013-10-13 0

3 adam yine gülmekten kırdı geçirdi. 3 Adam’ın 2. bölümüne konuk olan Yılmaz Vural için hazırlanan skeç izleyenleri kahkahaya boğdu. 3 Adam’a bu akşam Yılmaz Vural konuk oldu. Programda Yılmaz Vural’a özel hazırlanan parodi seyirciye keyifli anlar yaşattı. 3 adam yılmaz vural

Acun Medya çatısı altına giren Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın hazırlayıp sunduğu 3 Adam programında Yılmaz Vural fırtınası esti. Yılmaz Vural’a özel hazırlanan bir parodiyle seyirci karşısına çıkan 3 Adam programı seyirciyi ekrana kilitledi.

Program daha başlamadan akşam saatlerinden itibaren Twitter’da TT olmayı başardı.

Star TV ekranlarında yayınlanan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın hazırlayıp sunduğu “3 Adam” programına bu hafta teknik direktör Yılmaz Vural skeci damga vurdu.

BKM Mutfak’tan tanıdığımız Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın hazırlayıp sunduğu yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği 3 Adam’da kahkaha tufanı yaşandı.

3 Adam’ın Yılmaz Vural skeci kahkahalara boğdu

Kendine özgü davranışlarıyla, hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken teknik direktör Yılmaz Vural’ın da rol aldığı muhteşem bir skecle izleyenlerin karşısına çıkan ’3 Adam’ seyirciyi ekrana kilitledi.

Yılmaz Vural’ı duygulandıran marş

Eser, Oğuzhan ve İbrahim’in Yılmaz Vural için hazırladığı marş ise geceye damgasını vurdu. Yılmaz Vural’ın çok sayıda takım çalıştırması ve gezdiği illere göndermeler yapılan marşta Vural’a övgüler yağdırıldı.

3 ADAM YILMAZ VURAL SKECİNİN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN:

 

Leave A Response »


2 + = 5